Test szczoteczek elektrycznych do zębów

Sonicare HealthyWhite 1+1 HX6732 Aktualności dotyczą wszystkich dziedzin naszego życia – nawet szczotkowania zębów. Klasyczne czyszczenie tradycyjną szczoteczką do zębów nigdy nie wyczyści całego brudu; potrzebujemy jeszcze szczoteczki międzyzębowej, pojedynczej szczoteczki do zębów i skrobaczki do języka tak, żebyśmy moglibyć być zadowoleni z higieny jamy ustnej. Najlepsze elektryczne szczoteczki do zębów potrafią wykonywać wszystkie te działania w tym samym czasie, odpowiednio z pomocą poręcznych dodatków, które często są już wliczone w cenę.

Elektryczne szczoteczki do zębów zmieniają pogląd na czyszczenie zębów, choćby dlatego, że cały proces zajmuje mniej czasu, a jakość czyszczenia jest znacznie wyższa. Oznacza to, że masz dobrze wyczyszczone zęby w krótszym czasie. Elektryczne szczoteczki do zębów cieszą nawet dzieci, ponieważ czyszczenie jest bardziej twórcze, łatwiejsze i zabawniejsze.

Przy zakupie należy odpowiedzieć na podstawowe pytanie: elektryczna, czy soniczna? Nasz ranking oferuje zastawienie najlepszych szczoteczek elektrycznych, w prosty sposób ułożone tak, że można lepiej zorientować się w wyborze. Test elektrycznych szczoteczek do zębów jest regularnie aktualizowany, dzięki czemu zawsze masz dostępne aktualne informacje.

Pomógł Ci ten test... - Udostępnij go swoim znajomym
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Test / ranking szczoteczek elektrycznych – TOP 6

 Nazwa modeluOcenaCena od 
1.Philips Sonicare HX 9332/04
(5 / 5)769 złCzytaj recenzje
2.Oral-B Genius PRO9000
(5 / 5)659 złCzytaj recenzje
3.Philips Sonicare HealthyWhite 1+1 HX6732
(4,9 / 5)445 złCzytaj recenzje
4.Oral-B PRO790 DUO Cross Action
(4,9 / 5)269 złCzytaj recenzje
5.Oral-B Pro 2500
(4,9 / 5)263 złCzytaj recenzje
6.Philips Sonicare HX 6511
(4,8 / 5)165 złCzytaj recenzje

Pokaż całą ofertę szczoteczek elektrycznych


Test / ranking szczoteczek elektrycznych dla dzieci – TOP 4

 Nazwa modeluOcenaCena od 
1.Philips Sonicare for Kids HX6322
(5 / 5)215 złCzytaj recenzje
2.Oral-B Vitality Star Wars
(4,9 / 5)93 złCzytaj recenzje
3.Oral-B Kids Cars 2
(4,9 / 5)89 złCzytaj recenzje
4.Oral-B Vitality Kids D12K Frozen
(4,9 / 5)74 złCzytaj recenzje

Pokaż całą ofertę szczoteczek elektrycznych dla dzieci


Jak wybrać najlepsze szczoteczki elektryczne do zębow?

  • Soniczna czy obrotowa? Na to pytanie odpowiedz według stanu swoich zębów i w oparciu o jakość dziąseł. Osoby z silniejszymi dziąsłami i zdrowymi zębami, mogą sięgnąć po szczoteczki obrotowe. Osoby z bardziej wrażliwymi dziąsłami i bardziej problematycznymi zębami potrzebują bardziej przyjaznej dla pacjenta, sonicznej szczoteczki do zębów.
  • Czego można spodziewać się od szczoteczki elektrycznej? Chcesz wymienić tylko klasyczną szczoteczkę lub planujesz mieć bardziej dokładnie wyczyszczone zęby i zastąpić również skrobaczkę do języka? W ofercie są dziesiątki szczoteczek elektrycznych, które przy zakupie mają rozszerzenia zdolne do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych lub języka. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i możliwości portfela. Można używać prostszej szczoteczki elektrycznej a przestrzenie międzyzębowe czyścić nadal szczoteczką międzyzębową.
  • Jaka jest moc tych szczoteczek? Większość elektrycznych szczoteczek do zębów jest posiada akumulatory do ładowania. Niektóre są jednak wciąż produkowane na baterie. Większośc osób woli jednak bezprzewodowe ładowanie, bo wtedy nie ma konieczności pamiętania o bateri.
  • Są odpowiednie również dla dzieci? Tak. W szczególności soniczne szczoteczki do zębów są bardzo delikatne i jednoczeście o wiele bardziej dokładnie czyszczą w porównaniu z innymi metodami oczyszczania zebów. Niektóre z nich posiadają również funkcję masażu dziąseł, co jest niewątpliwie dalszą zaletą. Takie czyszczenie jest zwykle dla dzieci bardziej interesujące, łatwiejsze a zęby sa bardziej czyste. Na rynku sa dostępne nawet szczoteczki z zegarem, dzięki czemu dzieci będą myć zęby wystarczająco długo.
  • Inspiruj się przy zakupie. Nasz ranking / test szczoteczek elektrycznych pomoże Ci zorientować się na rynku i wybrać ten najlepszy produkt.

Jakie są soniczne szczoteczki do zębów?

Soniczna, elektryczna szczoteczka do zębów czyści zęby za pomocą drgań; w trakcie jednej minuty występuje około 30.000 do 40.000 oscylacji. Oscylują (można powiedzieć również wibrują), jedynie włosia do czyszczenia, dzięki czemu podczas czyszczenia wytwarza się właściwa mieszanina śliny, pasty do zębów i wody. Zęby za pomoca tej szczoteczki są czyszczone delikatnie, ale skutecznie, włosie dotrze nawet w trudno dostępne miejsca. Jest także idealnym rozwiązaniem dla osób z wrażliwymi zębami i dziąsłami, ponieważ są one delikatnie masowane.

Ta technologia po raz pierwszy pojawiła się na rynku dzięki marce Philips, która pokazała, że takim sposobem czyszczenia zebów, przy regularnym używaniu, można zminimalizować plamy pigmentacyjne na zębach z kawy lub wina. Soniczna szczoteczka do zębów jest najdroższa, ale dostanie sie na przykład również do przestrzeni międzyzębowych.

Jakie są obrotowe szczoteczki do zębów?

Obrotowe szczoteczki elektryczne mają głowicę z włosiem, która wykonuje około 3000 do 7500 ruchów obrotowych na minutę. Zęby są czyszczone przez obrót, obracaniem głowicy szczoteczki do zębów. Te szczoteczki elektryczne są idealne dla osób ze zdrowszymi dziąsłami i zębami – podczas czyszczenia dziąsła są napinane w większym stopniu niż szczoteczką somatyczną. Szczoteczki te są bardziej przystępne cenowo, a oferta obejmuje zazwyczaj dodatkowe wyposażenie.

Pionierem w tym przypadku jest marka Oral-B, która oferuje zaawansowane głowice obrotowe ze specjalnym układem włosia. Szczoteczki do zębów Braun Oral-B są jednymi z najlepszych i są warte wypróbowania.

Jak czyszcić elektryczne szczoteczki? Jak częśto wymieniać koncówki?

Czyszczenie elektrycznych szczoteczek do zębów, biorąc pod uwagę najnowocześniejsze modele, odbywa się za pomocą pojemników antybakteryjnych UV, które niszczą bakterie znajdujace się nawet między włóknami poszczególnych szczecin.

Końcówki powinny być zmieniane z reguły co trzy miesiące; tak samo często trzeba wymieniać tradycyjne szczoteczki do zębów na nowe. Na rynku dostepne są szczoteczki elektryczne, u których włosie zmienia kolor, jeśli są one uszkodzone, czym daje znak, że należy wymienić końcówkę.


Tanie szczoteczki elektryczne już od 75 zł

Pomógł Ci nasz test / ranking szczoteczek elektrycznych? Tak? W takim razie bardzo się ucieszymy jeśli napiszesz nam recenzję, opinię czy ocenę zakupionego przez Ciebie produktu w dolnej części, w sekcji komentarze. Pomożesz w ten sposób również innym wybrać najlepsze szczoteczki elektryczne dla ich potrzeb. Może właśnie Twoja opinia będzie tym, co przekona kogoś do zakupu.

Nasza strona internetowa poszukuje także pod względem: jaka szczoteczka elektryczna, dobra szczoteczka elektryczna, jaką szczoteczkę elektryczną wybrać.

2 komentářů

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.