Test suszarek do włosów

Valera Hairdryers Swiss Metal Master Light suszarka do włosów Szuszenie włosów jest uważane za rzecz oczywistą a nad użyciem suszarki już się nawet nie zastanawiamy. Każdemu z nas, nawet wielu mężczyznom, ułatwia życie; włosy spokojnie możemy umyć rano, przed pójściem do pracy lub przed spotkaniem. Najlepsze suszarki do włosów mogą zrobić o wiele więcej niż tylko tradycyjne suszenie włosów – dodają objętości, a włosy mogą być bardziej błyszczące i niezniszczone.

Dla upewnienia się, czy wybrałeś prawidłowo, dobrze jest przeczytać nasz test suszarek do włosów, dzięki któremu zyskasz pełny podgląd na ofertę suszarek i ich jakości. Nasz ranking jest zawsze na bieżąco aktualizowany, więc czytelnicy uzyskują informacje tylko o suszarkach dostępnych obecnie na rynku, z ich szczegółowym opisem. Najlepsze suszarki do włosów porównujemy według wyników badań renomowanych firm, jak również według opinii wielu ekspertów w tej dziedzinie.

Test / ranking suszarek do włosów jest wzbogacony o praktyczne porady, które pomogą Ci przy zakupie. Jeśli chcesz podzielić się własną opinią lub dać poradę dla innych kupujących, dołącz do dyskusji – każda opinia jest cenna, ponieważ będzie ona pomocna dla innych kupujących, a także w naszej pracy.

Pomógł Ci ten test... - Udostępnij go swoim znajomym
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Test / ranking suszarek do włosów – TOP 7

 Nazwa modeluOcenaCena od 
1.Philips Moisture Protect HP8280
362,90 złCzytaj recenzje
2.Braun Satin Hair 7 HD 785
305,90 złCzytaj recenzje
3.Remington AC5999142,26 zł
4.Valera Hairdryers Swiss Metal Master Light
282,90 złCzytaj recenzje
5.Rowenta CV5090F0108,00 zł
6.Braun HD 730149,99 zł
7.Remington D301587,70 zł

Pokaż całą ofertę suszarek do włosów


[sc:vysvetlivky]

Jak wybrać najlepsze suszarkę do włosów?

 • Moc. Dobre suszarki do włosów mają moc ponad 1700 W. Niższa moc jest nieodpowiednia, dlatego wybieraj suszarkę zawsze ponad tę granicę. Grube i / lub gęste włosy potrzebują suszarki z mocą powyżej 1900 W.
 • Sposób suszenia włosów: temperatura i intensywność dmuchania. Suszarka musi mieć co najmniej dwa poziomy temperatury (najlepiej 3), aby można było wybrać najlepszą temperaturę do danych włosów. Prędkość dmuchania powinna być także co najmniej 2 stopniowa. Intensywność ciepła i rozdmuchiwania powinny być ustawione oddzielnie, niezależnie od siebie; w pewnych przypadkach potrzeba na przykład wyższej temperatury ale niższej intensywności nawiewu powietrza.
 • Funkcje suszarki. Suszarka powinna posiadać funkcję suszenia zimnym powietrzem, które jest idealne nie tylko dla uszkodzonych i / lub cienkich włosów ale także przy stylizacji. Użyteczna jest również jonizacja lub turbosuszenie dla super szybkiego wysuszenia włosów. Suszarka powinna mieć bezpiecznik przed przegrzaniem.
 • Akcesoria. Niektóre suszarki do włosów posiadają w swoim wyposażeniu, na przykład dyfuzor, aby stworzyć lepszą objętość włosów, albo bliższą nasadkę dla lepszej stylizacji włosów. Dobrze jest, jeśli suszarka do włosów jest wyposażona w etui na akcesoria lub pojemnik do wygodnego przechowywania.
 • Długość kabla. Standardowe długość kabla suszarki to około 1,8 metrów, ale możesz znaleźć suszarkę do włosów z kablem długości nawet 3 m. Informacja na ten temat znajduje się zazwyczaj na opakowaniu.
 • Wypróbuj suszarkę na żywo. Każda suszarka jest inna, niektóre są duże, inne ciężkie a każda ma w inny sposób umiejscowione przyciski. Zawsze należy spróbować osobiście obsługi konkretnej suszarki, pozwoli Ci to wiedzieć, czy suszarka posiada wygodne rozmieszczenie przycisków.
 • Inspiruj się przy zakupie. Nasz ranking / test suszarek do włosów pomoże Ci zorientować się na rynku i wybrać ten najlepszy produkt.

Jakie funkcje oferują suszarki do włosów?

Suszarki do włosów idą z postępem, producenci stale dodają nowe funkcje. Najczęściej jednak można spotkać się z, na przykład:

 • funkcją “cool”: jest to zimne powietrze, które ułatwi nie tylko wykończenie fryzury, ale cenią go także ci, którzy mają cienkie włosy lub problem z rozdwajającymi się końcówkami włosów;
 • jonizacją: włosy nie elektryzują się po wysuszeniu tylko pięknie sie układają; ponadto ujemne jony dodadzą włosom blasku i ich niewysuszają;
 • turbosuszeniem: włosy są szybko wysuszone dzieki dodatkowemu gorącemu powietrzu;
 • dyfuzorem i innymi nasadkami dzięki którym włosy doskonale się suszą.

Czym wyróżnia sie podróżna suszarka do włosów?

Suszarka podrózna jest na ogół lżejsza, częścią opakowania powinien być również pojemnik, w którym, w przypadku podróży można ją schować, a także składany uchwyt w celu zaoszczędzenia miejsca. Suszarki podróżne zwykle mają mniej funkcji, ponieważ są przeznaczone przede wszystkim do szybkiego suszenia włosów.


Tanie suszarkę do włosów już od 83,90 zł

Pomógł Ci nasz test / ranking suszarek do włosów? Tak? W takim razie bardzo się ucieszymy jeśli napiszesz nam recenzję, opinię czy ocenę zakupionego przez Ciebie produktu w dolnej części, w sekcji komentarze. Pomożesz w ten sposób również innym wybrać najlepsze suszarki do włosów dla ich potrzeb. Może właśnie Twoja opinia będzie tym, co przekona kogoś do zakupu.

Nasza strona internetowa poszukuje także pod względem: jaką suszarkę do włosów wybrać, dobre suszarki do włosów, suszarka do włosów opinie.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.