Test suszarek do prania

Suszarka do prania LG W dzisiejszych czasach suszarki oferują nie tylko szybkie wysuszenie ubrań – potrafią prasować, oszczędzają materiał, mają pozytywny wpływ na higienę oraz usuwają kurz i alergeny, co zapewne docenią alergicy. Suszarki powoli znajdują drogę do wszystkich domów i mieszkań, dlatego przygotowaliśmy test suszarek do prania, w którym znajdziesz te najlepsze suszarki dostępne na polskim rynku.

Przeczytać możesz nie tylko test, ale też najczęściej zadawane pytania przez użytkowników, które mogą pojawić się przy zakupie suszarki. Doradzimy także w sprawie parametrów, które są przy wyborze suszarki bardzo ważne.

Jeżeli masz doświadczenia z zakupem nowej pralko suszarki, nie zwlekaj i podziel się nimi w komentarzach pod testem! Pomożesz w ten sposób innym czytelnikom..

Pomógł Ci ten test... - Udostępnij go swoim znajomym
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Test / ranking suszarek do prania 2018 – TOP 7

 Nazwa modeluOcenaCena od 
1.Electrolux EW8H458BP
(5 / 5)2 399 złCzytaj recenzje
2.SIEMENS WT7HY780PL
(5 / 5)3 799 złCzytaj recenzje
3.Bosch WTW85461PL
(4,9 / 5)2 413,99 złCzytaj recenzje
4.SAMSUNG DV90M6200CW/EO
(4,9 / 5)3 199 złCzytaj recenzje
5.BEKO DPY 8506 GXB1
(4,9 / 5)2 699 złCzytaj recenzje
6.BEKO DS7434RX
(4,7 / 5)2 199 zł Czytaj recenzje
7.ELECTROLUX EDH3686GDE
(4,6 / 5)2 199 złCzytaj recenzje

Pokaż całą ofertę SUSZAREK


Jak wybrać najlepszą suszarkę do prania?

  • Pojemność suszarki. Suszarki do prania zazwyczaj mają pojemność od 6 do 10 kilo, ale na rynku można znaleźć również małe suszarki o pojemności tylko 1 kg, które przydadzą się na przykład przy wyjeździe na działkę. W 90% są kupowane do domu, do czego powinna zostać dostosowana wielkość bębna. Wybieraj na podstawie tego ile Twoja rodzina liczy osób i tego czy zamierzasz suszyć wszystkie wyprane ubrania.
  • Rodzaj suszarki. Kondensacyjne, jak już podpowiada nazwa, kondensują wodę na parę. Nie wymagają żadnego odejście dla pary i dlatego są świetnym rozwiązaniem dla większości gospodarstw domowych. Mogą być z pompą cieplną lub funkcją pary. Drugim rodzajem są suszarki wentylacyjne, które wymagają miejsca na odejście pary.
  • Funkcje suszarki. Nowoczesne suszarki do prania mają czujniki, dzięki którym automatycznie wybiorą temperaturę suszenia, jego długość, a także obserwują czy pranie nie jest już suche, po czym automatycznie wyłączają się. Na pewno opłaca się kupić suszarkę wyposażoną w funkcję prasowania ubrań, dzięki czemu będziesz mógł odłożyć pranie z suszarki od razu do szafy. Przydatna jest też funkcja opóźnionego startu, dźwiękowe wskaźniki otwartych drzwi czy suszenie bębna.
  • Akcesoria suszarki. Do suszarki producent może dodać stojak do suszenia obuwia. O akcesoria warto zawsze zapytać się sprzedawcy.
  • Inspiruj się przy zakupie. Nasz ranking / test suszarek do prania pomoże Ci zorientować się na rynku i wybrać ten najlepszy produkt.

Jakie informacje znajdują się na etykiecie energetycznej?

Na etykiecie energetycznej znajdują się takie informacje jak: producent i model, klasa energetyczna, roczne zużycie energii elektrycznej, maksymalna waga suszonych ubrań, głośność w decybelach, długość podstawowego cyklu suszenia itp.

Jakim sposobem suszarka prasuje ubrania?

Prasowanie dokonywane jest za pomocą pary. Ubrania są gładkie, puszyste, gotowe do użycia. Takie prasowanie ubrań jest bardziej delikatne od klasycznego.

Jak wyglądają suszarki wentylacyjne?

Suszarki wentylacyjne mają rurkę służącą do odprowadzania pary, co oznacza że wymagane jest odprowadzenie rurki z pomieszczenia na zewnątrz. Te suszarki są idealne do pralni w domu rodzinnym.

Jak wyglądają suszarki kondensacyjne?

Suszarkę kondensacyjną można zamieścić w dowolnym miejscu, dlatego że nie wymaga odprowadzania pary. Zazwyczaj używane są w domu i dzielą się na 2 podstawowe rodzaje:

  • Kondensacyjne z parną funkcją prasowania, które są bardziej oszczędne energetycznie .
  • Kondensacyjne wyposażone w pompę cieplną, są droższe, ale potrafią suszyć przy niższych temperaturach.

Jaka jest średnia głośność suszarek?

Producenci cały czas starają się obniżać głośność, na przykład za pomocą systemu Silent System. Najmniej głośne suszarki osiągają wartości koło 60 dB.


Tanie suszarki już od 1799 zł

Pomógł Ci nasz test / ranking suszarek do prania? Tak? W takim razie bardzo się ucieszymy jeśli napiszesz nam recenzję, opinię czy ocenę zakupionego przez Ciebie produktu w dolnej części, w sekcji komentarze. Pomożesz w ten sposób również innym wybrać najlepsze pralko suszarki dla ich potrzeb. Może właśnie Twoja opinia będzie tym, co przekona kogoś do zakupu.

Nasza strona internetowa poszukuje także pod względem: pralko suszarka opinie, jaka suszarka do prania, ranking suszarek do prania.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.