Test smartfonów 2017

Aktualizacja: zima 2017 / 2018

Smartfon Apple Iphone X Telefon komórkowy jest już integralną częścią życia codziennego. Chociaż kiedyś używaliśmy go tylko do wykonywania połączeń telefonicznych, dziś używany jest do komunikowania się z przyjaciółmi, fotografowania i przechowywania dokumentów osobistych. Smartfony są obecnie jednymi z najlepszych telefonów na rynku, ponieważ dostarczają one wiele funkcji jednocześnie i mogą być dostosowane do Ciebie, poprzez instalacje różnych aplikacji. Bez problemu sprawdzisz na nich e-maili, pozostajesz 24 godziny online, możesz kupić bilet na transport publiczny jak również umożliwiają dostęp do bankowości internetowej.Oferta smartfonów stają się coraz bogatsza, dlatego też postanowilismy wykonać praktyczny test smartfonów, dzięki któremu nie zgubisz się w ofercie dostepnych na rynku telefonów. Nasz test / ranking jest regularnie aktualizowany, więc zawsze można znaleźć aktualną listę zawierającą TOP smartfony na chwilę obecną.

Ocena telefonów jest wzbogacona o najczęstsze pytania, które stawiają nabywcy w wyborze nowego telefonu. Doradzimy Ci, na co należy zwrócić uwagę przed zakupem.

Dle ceny:     ponad 2000 zł    |    do 2000 zł    |    do 1000 zł    |    do 600 zł
Pomógł Ci ten test... - Udostępnij go swoim znajomym
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Test / ranking najlepsze telefony ponad 2000 zł (+/-) – TOP 7

 Nazwa modeluOcenaCena od 
1.Samsung Galaxy S8 / S8+
(5 / 5)3 497,99 złCzytaj recenzje
2.Apple iPhone 8 / 8+
(5 / 5)3 219 złCzytaj recenzje
3.Samsung Galaxy Note 8
(5 / 5)4 099 złCzytaj recenzje
4.Apple iPhone X
(5 / 5)5 729 złCzytaj recenzje
5.Huawei Mate 10 Pro
(4,8 / 5)3 099 złCzytaj recenzje
6.Huawei P10 Plus
(4,7 / 5)2 989 złCzytaj recenzje
7.SONY Xperia XZ Premium
(4,7 / 5)2 849 złCzytaj recenzje

Pokaż całą ofertę smartfonów


Najlepsze smartfony do 2000 zł (+/-)

 Nazwa modeluOcenaCena od 
1.Honor 9
(5 / 5)1 689 złCzytaj recenzje
2.Samsung Galaxy S7
(5 / 5)2 059 złCzytaj recenzje
3.Apple iPhone SE
(4,8 / 5)2 049 złCzytaj recenzje
4.Huawei P10
(4,8 / 5)1 829 złCzytaj recenzje
5.Huawei Mate 10 Lite
(4,7 / 5)1 399 złCzytaj recenzje

Pokaż całą ofertę smartfonów


Test / ranking najlepsze smartfony do 1000 zł (+/-)

 Nazwa modeluOcenaCena od 
1.Xiaomi Redmi Note 4
(5 / 5)869 złCzytaj recenzje
2.Asus ZenFone 4 Max
(5 / 5)1 049 złCzytaj recenzje
3.Xiaomi Mi A1
(4,9 / 5)999 złCzytaj recenzje
4.Huawei P10 Lite
(4,9 / 5)1 019 złCzytaj recenzje
5.Samsung Galaxy A3
(4,8 / 5)1 039 złCzytaj recenzje

Pokaż całą ofertę smartfonów


Test / ranking najlepsze tanie telefony do 650 zł (+/-)

 Nazwa modeluOcenaCena od 
1.Xiaomi Redmi 4X
(5 / 5)599 złCzytaj recenzje
2.Honor 6A
(4,8 / 5)599 złCzytaj recenzje
3.Xiaomi Redmi 4A
(4,8 / 5)419 złCzytaj recenzje
4.Huawei Y6 2017
(4,7 / 5)499 złCzytaj recenzje
5.Lenovo C2
(4,3 / 5)389 złCzytaj recenzje

Pokaż całą ofertę smartfonów


Jak wybrać najlepszy telefon komórkowy / smartfon?

  • Wielkość telefonu. Dotykowy ekran telefonu komórkowego powinien mieć rozmiar co najmniej 4 “(o przekątnej co najmniej czterech cali) aby mozna było go wygodnie obsługiwać. zazwyczaj sprzedawane są smartfony o przekątnej co najmniej 5 “, co umożliwia wygodne korzystanie z Internetu i pisanie na klawiaturze dotykowej. Popularne stają się smartfony o przekątnej 6 “, która jest tylko o jeden cal poniżej przekątnej najmniejszego tabletu.
  • System operacyjny. Google Android jest najbardziej rozpowszechnionych systemem oferującym możliwość zainstalowania różnych aplikacji (używają go takie marki jak: Samsung, Lenovo, Prestigio, Samsung, HTC, Huawei, Asus, i inne). Windows to system operacyjny firmy Microsoft, podobny do środowiska systemów na tablety (marki Microsoft i Nokia). Apple ma swój własny system operacyjny, który jest w każdym smartfonie iPhone.
  • Procesor. Moc cyklu jest określona przez częstotliwość i ilość rdzeni i jest bardzo ważną właściwością. Częstotliwość sekwencyjna liczona jest w GHz, im wyższa częstotliwość tym telefon jest bardziej wydajny. Obecnie telefon komórkowy powinien mieć co najmniej dwa rdzenie, jeden jest niewystarczający ze względu na żądania przeglądarek internetowych i aplikacji.
  • System pamięci (RAM). Jest to pamięć wewnętrzna, w której w większości są przechowywane, które współpracują z systemem operacyjnym. Kiedyś wystarczało 512 MB RAM, teraz potrzeba co najmniej 1 GB.
  • Aparat fotograficzny. Telefon nigdy nie będzie w stanie całkowicie zastąpić aparatu fotograficznego, alejest zawsze pod ręką, uzywamy go częściej niż aparatu. W zależności od tego, jak często robisz zdjęcia, wybraj jakość aparatu (jeśli zależy Ci na robieniu zdjęć, szukajcie informacji o jakości obiektywu oraz ile megapikseli ma aparat). Na rynku są już telefony komórkowe, które mogą kręcić filmy w jakości Full HD, a nawet 4K.
  • Inspiruj się przy zakupie. Nasz ranking / test smartfonów pomoże Ci zorientować się na rynku i wybrać ten najlepszy produkt.

Czym jest fablet?

Fablet to telefon komórkowy / smartfon o przekątnej 6 cali (i więcej niż 6 “), który łączy w sobie zalety smartfona z tabletem. Klasyczne smartfony mają trochę ponad 5 ” tablety zaczynają się od 7″ – fablet jest czymś pomiędzy. Nie trzeba nosić smartfona i tabletu, wystarczy Ci jedno urządzenie. Wykonywanie połączeń jest wygodne, genialne się na nim pisze a korzystanie z internetu jesy bardzo wygodne.

Wybrać pełny ekran dotykowy, z klawiaturą czy klasyczny model?

  • To zależy od tego, komu chcesz kupić telefon komórkowy.
  • Klasyczny telefon komórkowy z klawiszami obecnie służy głównie starszemu pokoleniu, które nie przyzwyczaiło się do używania dotykowego sterowania. Tego typu telefon komórkowy jest w sprzedaży detalicznej juz za około € 20, dzięki czemu może sobie na niego pozwolić również emeryta. Nawet tradycyjne telefony posiadają podstawowe funkcje, takie jak robienie zdjęć, wysyłanie e-maili i mają Bluetooth.
  • Telefony łączone(ekran dotykowy i klawiatura) są pewnego rodzaju kompromisem między telefonem dotykowym i klasycznym modelem. Obecnie ludzie przestają je kupować, ponieważ mają mniejszy ekran i nie posiadają dodatkowych funkcji.
  • Dotykowe telefony komórkowe sprzedają się najlepiej – są łatwyew obsłudze, niedrogie i mają system operacyjny, z którym możesz zainstalować dziesiątki przydatnych aplikacji i gier.

Tanie smartfony już od 299 zł

Pomógł Ci nasz test / ranking smartfonów? Tak? W takim razie bardzo się ucieszymy jeśli napiszesz nam recenzję, opinię czy ocenę zakupionego przez Ciebie produktu w dolnej części, w sekcji komentarze. Pomożesz w ten sposób również innym wybrać najlepszy telefony na rynku dla ich potrzeb. Może właśnie Twoja opinia będzie tym, co przekona kogoś do zakupu.

Nasza strona internetowa poszukuje także pod względem: jaki smartfon kupić, dobry smartfon, top smartfony, ranking smartfonów.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.