Test grilli elektrycznych

Smak potrawy z grilla podoba się niejednemu miłośnikowi wspaniałego jedzenia. Grillowane przysmaki możesz mieć nie tylko w restauracji czy podczas ciepłych letnich dni. Grille kontaktowe elektryczne docenisz zwłaszcza wtedy jeśli chcesz przygotować przekąski w zimie i / lub na zewnątrz. Grillowanie na balkonie nie jest dozwolone w wielu miastach, ale możesz uzyskać poręczny grill elektryczny, z którym przygotowywanie posiłków jest jeszcze szybsze.Test grilli elektrycznych pomoże Ci poruszać się po ofercie pojedynczych modeli, dzięki czemu poznasz najlepsze grille elektryczne według wyników badań renomowanych firm, jak również, według opinii ekspertów w tej dziedzinie. Test dzięki obiektywnym poglądom pomoże Ci podjąć decyzję przy wyborze modelu grilla.Ranking grilli elektrycznych uzupełniają przydatne porady i dyskusje, w których możesz wziąć udział, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami.

Pomógł Ci ten test... - Udostępnij go swoim znajomym
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Test / ranking grilli kontaktowy elektrycznych – TOP 6

 Nazwa modeluOcenaCena od 
1.Tefal GC 702D642,00 zł
2.Tefal GC 305266,00 zł
3.Tefal GC 600 Classic397,00 zł
4.Philips HD6305/20258,00 zł
5.Eta 6155299,00 zł
6.Zelmer GE1000144,00 zł

Pokaż całą ofertę grilli elektrycznych


[sc:vysvetlivky]

Jak wybrać najlepszy grill elektryczny?

 1. Ognisko zasilania. Aby przygotować naprawdę smaczne potrawy z grilla, potrzebny jest grill elektryczny o mocy co najmniej 2000 W. Od tej granicy znajdują się grille, które potrafią być gorące a ich temperatura nie spadnie. Słabsza moc grilla może nie poradzić sobie z przyrządzeniem mięsa.
 2. Częstotliwość grillowania. Okazyjne grillowanie nie potrzebuje udogodnień, więc w takiej sytuacji wystarczy prostszy grill w niższej cenie (co najmniej 80 euro) z tym, że moc zostanie utrzymana na poziomie co najmniej 2000 W. Na wyższym poziomie są grille elektryczne w cenie około 200 euro, dla bardziej wymagających użytkowników przeznaczone są profesjonalnie grille, mające wyższą moc.
 3. Marka. Nie bez znaczenia jest fakt, czy chcesz kupić grill bez marki, lub oglądać modele renomowanych marek. Z pewnością najpopularniejsze są grille marki Tefal, ponieważ mają długą tradycję, są wykonywane przez ekspertów, jak również dokupisz do tej marki, bez problemu, wiele akcesoriów, które z pewnością docenisz podczas grillowania.
 4. Przedłużona gwarancja. Gwarancja jest zwykle zależy od marki; Jeżeli producent stawia na jakość, oferuje na grill nawet dziesięcioletnią gwarancję.
 5. Ruszt. Wielu producentów obiecuje powierzchnię zapobiegającą przywieraniu, ale czy to rzeczywiście prawda dowiesz się czytając opinie i testy. Myślę jednak, że bez względu na to s jakiego materiału wykonany jest ruszt, będzie wymagał czyszczenia. Wybieraj więc odporny ruszt, wyposażony w tackę na sok, tłuszcze i tym podobne.
 6. Inspiruj się przy zakupie. Nasz ranking / test grilli elektrycznych pomoże Ci zorientować się na rynku i wybrać ten najlepszy produkt.

Jakie są korzyści z elektrycznego grilla?

 • Elektrycznego grilla można używać w ogrodzie, na balkonie lub w kuchni, dzięki czemu nadaje się do grillowania w pomieszczeniach.
 • Potrawy smakują podobnie do przygotowanych na klasycznym grillu.
 • Grillowanie jest bardziej komfortowe, nie potrzebujesz węgla, a grill szybciej się rozgrzewa.
 • Możesz regulować temperaturę.
 • Możesz grillować wygodnie w domu, bez względu na pogodę.

Tanie grille elektryczne już od XX zł

Pomógł Ci nasz test / ranking grilli elektrycznych? Tak? W takim razie bardzo się ucieszymy jeśli napiszesz nam recenzję, opinię czy ocenę zakupionego przez Ciebie produktu w dolnej części, w sekcji komentarze. Pomożesz w ten sposób również innym wybrać najlepszy grill elektryczny dla ich potrzeb. Może właśnie Twoja opinia będzie tym, co przekona kogoś do zakupu.

Nasza strona internetowa poszukuje także pod względem: jaki grill elektryczny, dobry grill elektryczny, ranking grilli elektrycznych.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.