Test czytników ebook

Czytnik ebooków wpada w ręce wszystkich miłośników książek – nie tylko doskonale zastępuje on tradycyjne książki, ale jest w stanie pracować z tekstem i książkami. Można na nim ustawić styl i rozmiar czcionki, dodawać nowe książki, usuwać przeczytane, a jeśli masz ochotę do nich wrócić, nie ma problemu, aby umieścić je ponownie na karcie. Najlepsze czytniki ebooków doskonale naśladują konwencjonalny papier, także nie musisz martwić się o swoje oczy.

Przy zakupie możesz wybierać spośród kilku rodzajów czytników, więc dobrze jest śledzić różne recenzje i oceny. Wyniki obiektywnych testów przynosi test / ranking czytników ebook, który jest regularnie sporządzanych na podstawie aktualnie dostępnych w różnych sklepach czytników. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nasz test czytników ebook doprowadzi Cię tylko do tych najlepszych czytników ebooków poprzez przejrzyste porównanie.

Aby zaoferować naszym czytelnikom więcej, do rankingu dodajemy praktyczne porady, które pomogą przy zakupie czytnika książek.

Pomógł Ci ten test... - Udostępnij go swoim znajomym
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Test / ranking czytników ebooków – TOP 6

 Nazwa modeluOcenaCena od 
1.Amazon Kindle Voyage939,00 zł
2.Amazon All New Kindle Paperwhite 3599,00 zł
3.PocketBook Touch Lux 3 (PB626(2)-D-WW)488,00 zł
4.Tolino Vision 2595,35 zł
5.Amazon Kindle 7 Touch359,00 zł
6.PocketBook 640369,00 zł

Pokaż całą ofertę czytników ebooków


[sc:vysvetlivky]

Jak wybrać najlepszy czytnik ebook?

  • Przekątna wyświetlacza. Wielkość wyświetlacza jest głównym parametrem do rozważenia przy zakupie czytnika książek. Jeśli chcesz często czytać, na przykład, więcej niż dwie godziny, wybierz większy tablet (6 cali lub więcej). Do sporadycznego czytania w pociągu lub w czasie wolnym w domu wystarczy pięciocalowa przekątna.
  • E – Ink wyświetlacz. Ten typ wyświetlacza posiada już przytłaczająca większość czytników. Technologia rzetelnej prezentacji jak na papierze. tzw. elektroniczny papier. Tekst wygląda dokładnie tak samo jak na klasycznym, zwykłym papierze wydrukowanej książki, wyświetlacz nie jest podświetlany. Pojawia się wśród najlepsze czytniki ebooków elektronicznych, głównie dlatego, że oszczędza baterię i oczy (taki czytnik wytrzyma bez ładowana nawet do tygodnia).
  • Połączenie z Internetem. Czytnik ebooków z połączeniem WI-FI umożliwia na przykład natychmiastowe pobranie zakupionych książek. Jeśli nie możesz się zdecydować między dwoma czytnikami, weź ten, który posiada opcję połączenia z wi-fi.
  • Format książki. Czytniki książek obsługują książki w formacie ePub i Mobi, ale niektóre modele mogą również obsługiwać książki PDF, odpowiednio. z tekstem zapisanym w formacie PDF. Jeśli zamierzasz czytać długie dokumenty, tylko w formatach PDF, upewnij się, czy czytnik może je wyświetlać.
  • Funkcje czytnika książek. Sprawdzaj jakie funkcjee posiada czytnik ebooków, a następnie porównaj go z innymi modelami. Wybierz taki, który będzie odpowiadał Ci nie tylko cenowo, ale przede wszystkim opcjami ustawienia i innymi dodatkwymi funkcjami.
  • Karta pamięci. Pamięć niektórych czytników książek można rozszerzyć o zewnętrzną kartę pamięci, dzięki czemu można przechowywać w czytniku jeszcze więcej książek.
  • Inspiruj się przy zakupie. Nasz ranking / test czytników ebooków pomoże Ci zorientować się na rynku i wybrać ten najlepszy produkt.

Jaka jest różnica pomiędzy czytnikiem książek a tabletem?

Czytnik ebooków umożliwia to, czego zwykłe książki nie potrafią wykonać, jednocześnie jest bardzo podobny do klasycznych książek i łatwy w użyciu.

Tablet przy czytaniu książek może Ci przeszkadzać – różne powiadomienia o przychodzących e-maili lub na portalach społecznościowych niektórym czytelnikom po prostu przeszkadzają. Dodatkowo, tablet nie oferuje wyświetlacz E – Ink, więc jest przez cały czas podświetlany.

Czytniki ebooków są przystosowane głównie do czytania książek. Główną zaletą jest nie tylko wyświetlacz, ale również fakt, że na jednym czytniku możesz mieć w jednym momencie nawet dziesięć książek. Jest To oszczędność miejsca w domu lub w walizce podczas podróży na wakacje. Poza tym, możesz dostosować rozmiar czcionki i styl, dzięki czemu czytanie staje sie bardziej wygodne.

Komfort można odczuć również przy zakupie książek elektronicznych, należy na to zarezerwować jedynie kilka kliknięć i bez wychodzenia z domu, od razu, masz w swoim czytniku kilka nowych tytułów.


Tanie czytniki ebooków już od XX zł

Pomógł Ci nasz test / ranking czytników ebooków? Tak? W takim razie bardzo się ucieszymy jeśli napiszesz nam recenzję, opinię czy ocenę zakupionego przez Ciebie produktu w dolnej części, w sekcji komentarze. Pomożesz w ten sposób również innym wybrać najlepszy czytnik ebook dla ich potrzeb. Może właśnie Twoja opinia będzie tym, co przekona kogoś do zakupu.

Nasza strona internetowa poszukuje także pod względem: jaki czytnik ebooków kupić, czytnik ebook opinie, czytniki ebooków ranking.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.