Test blenderów

blender Braun MQ 9037 Blender ręczny to prosty i szybki pomocnik do każdego domu. Nie zajmuje dużo miejsca i dlatego może być w zasięgu ręki, kiedykolwiek potrzebujesz coś rozmiksować. Najlepsze blendery ręczne oferują dużo więcej – dzięki szerokiej gamie akcesoriów mogą według niektórych kobiet zastąpić nawet duże roboty kuchenne. Największą zaletą blenderów ręcznych są ich rozmiary.

W celu ułatwienia Ci zakupu, zdecydowaliśmy się przygotować kolejny test. Tym razem skierowany na blendery ręczne. Oferta producentów jest bogata, nasz test blenderów powinien pomóc Ci się w niej zorientować. Nasz ranking blenderów został przygotowany na podstawie wyników testów kilku renomowanych spółek. Znajdziesz w nim te najlepsze blendery aktualnie dostępne na naszym rynku.

W pojedynczych krokach doradzimy Ci jak dokonać zakupu i na co zwracać uwagę, tak żebyś kupił blender o wysokiej jakości wykonania spełniający wszelkie Twoje wymagania.

Pomógł Ci ten test... - Udostępnij go swoim znajomym
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Test / ranking blenderów – TOP 7

 Nazwa modeluOcenaCena od 
1.Bosch blender MSM 88190
(5 / 5)349,00 złCzytaj recenzje
2.BRAUN MQ 9037
(4,9 / 5)379,00 złCzytaj recenzje
3.Bosch MSM 67170
(4,9 / 5)185,00 złCzytaj recenzje
4.BRAUN MQ520 Pasta
(4,8 / 5)149,00 złCzytaj recenzje
5.ETA 301390000
(4,5 / 5)164,00 złCzytaj recenzje
6.SENCOR SHB 36 YL
(3,9 / 5)65,00 złCzytaj recenzje

Pokaż całą ofertę BLENDERÓW


Jak wybrać najlepszy blender ręczny?

  • Prędkość i sterowanie. Ręczne blendery mają albo jeden przycisk do ustawiania prędkości albo oferują również drugi przycisk turbo dla ekstra szybkiego miksowania. Prędkość miksowania zazwyczaj zależna jest od siły nacisku na przycisk (trzymaj delikatnie by miksować powoli, mocno jeżeli potrzebujesz miksować szybko). Niektóre modele oferują tylko dwie prędkości. Zależy tylko od Ciebie, jaki wariant wybierzesz.
  • Pewność z jaką trzymają się nasady. Dołączana część musi być pewnie przymocowana do ciała blendera. Na przykład nasada do ubijania musi trzymać tak samo pewnie jak nasada do siekania. Jeżeli nasady są luźne wybierz inny model lub markę.
  • Akcesoria. Pojedyncze blendery zazwyczaj różnią się od siebie przede wszystkim akcesoriami. Najtańsze modele o wartości około 50 Zł mają na wyposażeniu jedną nasadę i miskę, droższe modele mają kilka nasad i więcej misek, które są dostosowane do danego blendera.
  • Rękojeść . Na koniec trzeba też zwracać uwagę na rękojeść, dlatego że blender będziemy w rękach trzymać cały czas. Rękojeść powinna być ogumiana, żeby się nie ślizgała i wygodnie się trzymała nawet kiedy będziesz miał mokre ręce. Blender musi pasować do Twojej ręki i musi się wygodnie trzymać.
  • Inspiruj się przy zakupie. Nasz ranking / test blenderów pomoże Ci zorientować się na rynku i wybrać ten najlepszy produkt.

Czy blender rozbije lód?

Wiele osób uważa, że jeżeli blender posiada funkcję siekania, można nim siekać także lód. Nie jest to standardowa funkcja, dlatego w opisie musi być informacja, że blender mimo siekania potrafi rozbić i lód. Rozbijanie lodu i siekanie to dwie różne funkcje.

Czy blender ręczny może zastąpić robota kuchennego?

W niektórych sytuacjach tak. Po pierwsze – blender ręczny przeznaczony jest do krótkiego miksowania, mieszania, ubijania czy siekania. Roboty kuchenne mogą pracować długo i nie przegrzewają się. Zależy tylko od konkretnej gospodyni, co będzie dla niej bardziej przydatne. Niektóre z droższych, ręcznych blenderów mogą w pewnych sytuacjach bez problemów zastąpić nawet bardziej zaawansowane roboty kuchenne. Blendery ręczne są przede wszystkim mniejsze i dlatego łatwiej je składować.

Co potrafi blender ręczny?

Zwyczajne, tanie modele rozmiksują zioła, cebule, przygotujesz za ich pomocą dania dla dzieci lub zupki kremowe. Droższe modele oferujące więcej akcesoriów poradzą sobie i z innymi zadaniami, na przykład z nasadą do ubijania ubijesz śmietanę albo delikatne kremy z białka. Zależy tylko od Ciebie ile chcesz zainwestować do blendera, ceny tych najdroższych osiągają nawet granicę 1200 zł. Podstawowe można kupić już od 50 zł. Wszystko zależy od akcesoriów.

Czy pojedyncze części bkendera nadają się do zmywania w zmywarce?

Ta informacja musi być zamieszczona w instrukcji obsługi, każdy dobry sklep internetowy tę informację przekazuje w opisie danego blendera. Jeżeli masz zmywarkę, na pewno zwróć uwagę na blendery, których części można zmywać w zmywarce. Jest to duża oszczędność czasu.


Tanie blendery już od 65 zł

Pomógł Ci nasz test / ranking blenderów? Tak? W takim razie bardzo się ucieszymy jeśli napiszesz nam recenzję, opinię czy ocenę zakupionego przez Ciebie produktu w dolnej części, w sekcji komentarze. Pomożesz w ten sposób również innym wybrać najlepsze blendery dla ich potrzeb. Może właśnie Twoja opinia będzie tym, co przekona kogoś do zakupu.

Nasza strona internetowa poszukuje także pod względem: jaki blender kupić, jaki blender wybrać, dobry blender.

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.