Test suszarek do owoców

Suszone owoce zachowują nie tylko większość wartości odżywczych, ale także zapach i intensywny smak. Co więcej, można je składować przez długi czas na przykład w spiżarni, dzięki czemu będą w zasięgu ręki kiedykolwiek dostaniesz ochotę na coś słodkiego. I to nie jest wszystko, suszarki do owoców oferują dużo więcej, na przykład suszenie grzybów lub ziół.

Suszarkę do owoców można kupić w różnych cenach od różnych producentów. Dla łatwiejszego wyboru przygotowaliśmy dla Ciebie test / ranking suszarek do owoców, który w przejrzysty sposób oferuje listę tego, co najlepsze na rynku. Test został przygotowany na podstawie niezależnych ocen zagranicznych spółek, dzięki czemu uzyskasz z niego obiektywnie podsumowane informacje. To Twój wybór, którą z suszarek kupisz do domu, ale nasz test może Ci pomóc.

Pomógł Ci ten test... - Udostępnij go swoim znajomym
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Test / ranking suszarek do owoców i do warzyw – TOP 7

 Nazwa modeluOcenaCena od 
1.Concept QUICK SO-2010239,00 zł
2.Zelmer ZFD 1250W FD179,00 zł
3.Excalibur - 9 tac1 550,00 zł
4.Sencor SFD 1305BK129,00 zł
5.Niewiadów 970.01 PS103,81 zł
6.Ezidri FD 1000 ULTRA949,00 zł
7.Clatronic DR 275193,00 zł

Pokaż całą ofertę suszarek do owoców


[sc:vysvetlivky]

Jak wybrać najlepszą suszarkę do owoców?

  • Liczba misek w suszarce do owoców. Od liczby misek zależy ile owoców, grzybów lub ziół będziesz mógł ususzyć. Niektórzy potrzebują dziesięć misek, innym wystarczą cztery miski. Dowiedz się czy dany producent oferuje zakup kolejnych misek do konkretnego modelu suszarki, żebyś w razie potrzeby mógł dokupić kolejną miskę.
  • Moc suszarki do owoców. Moc suszarek zaczyna się od około 170 W, te najbardziej wydajne zaoferują moc koło 800, średnia wartość, która jest w pełni wystarczająca to 300 – 500 W. Od mocy zależy jak szybko owoce będą wysuszone.
  • Regulator temperatury. W regulator temperatury nie są wyposażone wszystkie suszarki do owoców, dlatego trzeba wybierać spośród tych, które go mają. Regulowanie temperatury jest kluczową właściwością, dlatego że różne owoce wymaga różnej temperatury.
  • Automatyczne wyłączenie. Funkcja automatycznego wyłączenia powinna być w każdej suszarce, jeżeli dany model nie dysponuje tą funkcją lepiej go nie kupować. Niektóre owoce wymagają dłuższego czasu suszenia, na pewno nie będzie Ci się chciało pamiętać o tym, że o 17 godzinie musisz wyłączyć suszarkę .
  • Inspiruj się przy zakupie. Nasz ranking / test suszarek do owoców pomoże Ci zorientować się na rynku i wybrać ten najlepszy produkt.

Jakie produkty mogę suszyć w suszarce?

Praktycznie wszystkie rodzaje owoców (mimo zbyt wodnistych gatunków jakim są na przykład arbuzy), jak również grzyby i zioła. Najlepsze suszarki do owoców na rynku bywają wyposażone w funkcję suszenia mięsa lub ryb.

Są lepsze przezroczyste czy nieprzezroczyste miski?

Lepsze jest kiedy suszarka ma przezroczyste miski, dlatego że możesz cały proces suszenia obserwować. Przy użyciu nieprzezroczystych misek musisz ją otworzyć, żeby sprawdzić jak przebiega suszenie. W tym czasie niepotrzebnie ucieka ciepło.

Jaka temperatura suszenia jest idealna?

Innej temperatury wymagają zioła, innej grzyby a innej różne gatunki owoców. Kup suszarkę, która oferuję przynajmniej trzy różne stopnie temperatury. Niektóre modele oferują nawet 8 stopni od 30°C do 70°C.


Tanie suszarki do warzyw i owoców już od XX zł

Pomógł Ci nasz test / ranking suszarek do owoców? Tak? W takim razie bardzo się ucieszymy jeśli napiszesz nam recenzję, opinię czy ocenę zakupionego przez Ciebie produktu w dolnej części, w sekcji komentarze. Pomożesz w ten sposób również innym wybrać najlepsze suszarki do warzyw i owoców dla ich potrzeb. Może właśnie Twoja opinia będzie tym, co przekona kogoś do zakupu.

Nasza strona internetowa poszukuje także pod względem: suszarka do owoców opinie, jaka suszarka do owoców, dobra suszarka do owoców.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.