Ranking najlepszych słuchawek (test 2018)

sluchawki bezprzewodowe Solo3 Wireless Muzyka towarzyszy nam przez całe życie, a nawet ma wpływ na nasze samopoczucie – może poprawić dzień, przywołać miłe wspomnienia, ale także wprowadzić nas w zły nastrój. Chodzi tu o nasz słuch, dlatego musisz być ostrożny podczas zakupów. Pomocny przy zakupach może byc test słuchawek, który doprowadza nas do tych najlepszych słuchawek jakie oferuje obecny rynek.

Informacje zbieramy z wyników badań niezależnych firm i specjalistów w danej dziedzinie. Test aktualizujemy według tego, jak zmienia się oferta słuchawek na rynku.

Ranking słuchawek obejmuje popularne słuchawki do gier, wyposażone w praktyczny mikrofon, dzięki któremu gracze są w stałym kontakcie. Jeśli jednak potrzebujesz słuchawek do słuchania muzyki, wybór jest więcej niż szeroki. Postaramy się odpowiedzieć na podstawowe pytania, które zadają kupujący, byś mógł wybrać najlepsze słuchawki według kryteriów, które sa dla Ciebie najważniejsze.

Pomógł Ci ten test... - Udostępnij go swoim znajomym
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Test / ranking słuchawek 2018 – TOP 8

 Nazwa modeluOcenaCena od 
1.SONY WH-1000XM2
(5 / 5)1 399 złCzytaj recenzje
2.Beats Solo3
(5 / 5)899 złCzytaj recenzje
3.ENNHEISER HD 4.50 BT
(4,9 / 5)635 złCzytaj recenzje
4.Apple AirPods
(4,9 / 5)689 złCzytaj recenzje
5.SONY MDR-RF895RK
(4,6 / 5)349 złCzytaj recenzje
6.MARSHALL Major II
(4,6 / 5)209 złCzytaj recenzje
7.KOSS KEB/25i
(4,4 / 5)83 złCzytaj recenzje
8.SENNHEISER MX 375
(4,2 / 5)51 złCzytaj recenzje

Pokaż całą ofertę słuchawek


Ranking – słuchawki sportowe – TOP 5

 Nazwa modeluOcenaCena od 
1.Beats Powerbeats3
(5 / 5)644 złCzytaj recenzje
2.SONY MDR-XB50BS
(4,8 / 5)285 złCzytaj recenzje
3.Jabra Elite Sport
(4,8 / 5)1099 złCzytaj recenzje
4.Energy Sistem BT Sport
(4,7 / 5)138 złCzytaj recenzje
5.SONY MDR-AS210AP
(4,4 / 5)68 złCzytaj recenzje

Pokaż całą ofertę słuchawek


Jak wybrać najlepsze słuchawki?

 • Wielkość i styl słuchawek. Masz zamiar słuchać muzyki, zwłaszcza w domu czy biegasz i muzyka powinna być Twoim towarzyszem w sporcie? W domu do słuchania wybieraj więszke słuchawki, na zewnątrz, zawsze noś ze sobą małe słuchawki, które są mocne i lekkie. Gracze potrzebuja słuchawek z mikrofonem.
 • Słuchawki bezprzewodowe czy z kablem. Bezprzewodowe nie zawsze niezawodnie przesyłają dźwięk (w zależności od ich jakości), słuchawki przewodowe są bardziej stabilne, ale może Cie ograniczać długość kabla.
 • Impedancja / rezystancja. Mierzy się ją w omach, a ogólnie rzecz biorąc, im wyższy jest opór, tym lepiej jest słyszalny dźwięk. Jednocześnie należy mieć na uwadze, skąd chcecie słuchać muzyki (małe urządzenia mają nieefektywne wzmacniacze) – jeśli chcecie podłączyć słuchawki tylko do telefonu, potrzebne jest około 50 Ohm, jeśli do laptopa – potrzeba około 100 omów, bardzo wymagający słuchacza decenią wartość ponad 200 Ohm.
 • Zakres częstotliwości. Lepsze słuchawki mają zakres 18 Hz do 20.000 Hz.
 • Konektor. Jeśli będziesz słuchawki często wyciągać z/do urządzenia, lepszy jest srebny konektor, który jest trwalszy. Pozłacany jest na ogół lepszy, ale nadaje się tylko do tych, którzy tylko okazjonalnie wyciągają słuchawki z/do urządzenia.
 • Inspiruj się przy zakupie. Nasz ranking / test słuchawek pomoże Ci zorientować się na rynku i wybrać ten najlepszy produkt.

Jakie rozmiary słuchawek znamy?

 • Intra-fonetyczne słuchawki są najmniejsze, które znajdują się po założeniu bezpośrednio w uszach. Bardzo dobrze się trzymają w uchu, są lekkie, przenośne i wygodne do noszenia bez uczucia ciężkości. Najczęściej są dodatkiem do sprzętu elektronicznego (np pakowane razem z telefonem), albo możesz je kupić za całkiem rozsądną cene. Idealne do słuchania muzyki na zewnątrz (podróże, sport, itp).
 • Circum-fonetycznego, inaczej słuchawki pełnych rozmiarów całkowicie otaczają małżowiny, czyli obejmują całe ucho. Mają najlepszą jakość odtworzenia dźwięku i bas (zwłaszcza droższe modele). Najczęściej stosowane są w domu podczas odpoczynku.
 • Supra-fonetycznego lub nazywany również jako wkładki do ucha, przytrzymują małżowiny, nie obejmują one całego ucha jak słuchawki pełnych rozmiarów. Dobrze odtwarzają dźwięk, są dość lekkie dla uszu, ale bas z reguły nie jest tak wyraźny jak w słuchawkach w pełnym rozmiarze.

Jakie są otwarte słuchawki, słuchawki zamknięte i półotwarte słuchawki?

 • Chodzi o system wyciszający dźwięki z zewnątrz przy słuchawkach w pełnym rozmiarze i słuchawkacg z nausznikami.
 • Zamknięte słuchawki nie mają w nausznikach żadnych cięć, dzięki czemu są akustycznie szczelnie. Nie słyszysz dźwięku dzwonku a muzyka, której słuchasz nie jest rozpraszana na zewnątrz. Basy brzmią intensywnie.
 • Otwarte słuchawki mają wycięcia i otwory, dźwięk będzie zatem dopuszczony do otoczenia, a także słychać ruchy na zewnątrz podczas słuchania. Producenci starają się je tłumić, bardzo dobre otwarte słuchawki mogą przynieść Ci komfort.
 • Półotwarte słuchawki są kompromisem między poprzednimi, a dźwięk brzmi trochę lepiej niż w otwartych, ale nadal nie jest tak dobry, jak w przypadku słuchawek całkowicie zamkniętych.

Jakie marki są najlepszei w słuchawkach do gier?

Creative jest marką zajmującą się produkcją wysokiej jakości słuchawkek dla graczy (m.in. robi również takie rzeczy jak karty dźwiękowe). Razer są stylowe, ładne i jakościowo dobre słuchawki, które kupuje młodsze pokolenie jako dodatek do innych produktów tej marki. Nie można nie wspomnieć, jako trzeciej marki Koss, która jest klasyką, zwłaszcza, że zapewnia dożywotnią gwarancję i precyzyjną jakość dźwięku.


Tanie słuchawki już od 18 zł

Pomógł Ci nasz test / ranking słuchawek? Tak? W takim razie bardzo się ucieszymy jeśli napiszesz nam recenzję, opinię czy ocenę zakupionego przez Ciebie produktu w dolnej części, w sekcji komentarze. Pomożesz w ten sposób również innym wybrać najlepszy bezprzewodowe, przenośne i sportowe słuchawki dla ich potrzeb. Może właśnie Twoja opinia będzie tym, co przekona kogoś do zakupu.

Nasza strona internetowa poszukuje także pod względem: dobre słuchawki.

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.