Ranking najlepszych płyt indukcyjnych (test 2019)

Bosch płyta indukcyjna PUE611BB1E Zdecydowałeś się na płytę indukcyjną? Prawidłowy wybór! Oprócz tego, że najbardziej oszczędza ze wszystkich płyt energię, to jest najbezpieczniejsza i najszybciej osiąga wymaganą temperaturę. Można również mieć pewność, że żywności nigdy się nie przypali, lub naczynia niepotrzebnie się nieprzegrzeją. Najlepsze płyty indukcyjne oferują szereg udogodnień, aby gotowanie stało się przyjemnym doświadczeniem.

Problem może pojawić się tylko przy wyborze, ponieważ producentów jest więcej niż wystarczająco. Do tego byś mógł mieć pewność, że kupisz do swojego domu to, co najleszpe, stworzyliśmy sprytny ranking płyt indukcyjnych zawierający najlepsze płyty indukcyjne. Test dostarcza zawsze aktualny ranking opracowany według ekspertów w tej dziedzinie, a także na podstawie wyników firm testujących.

Pomógł Ci ten test... - Udostępnij go swoim znajomym
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Test / ranking płyt indukcyjnych 2019 – TOP 7

 Nazwa modeluOcenaCena od 
1.Electrolux EHH6340FXK
(5 / 5)1 199 złCzytaj recenzje
2.Bosch PVS645FB1E
(5 / 5)2 059 złCzytaj recenzje
3.Electrolux EHH3634F9K
(4,9 / 5)1 199 złCzytaj recenzje
4.Electrolux EHI8550FHK
(4,8 / 5)2 899 złCzytaj recenzje
5.Bosch PUE645BB1E
(4,7 / 5)1 339 złCzytaj recenzje
6.Whirlpool ACM 822/NE
(4,6 / 5)1 299 złCzytaj recenzje
7.Amica PI3512T
(4,4 / 5)759 złCzytaj recenzje

Pokaż całą ofertę płyt indukcyjnych


Jak wybrać najlepszą płytę indukcyjną?

  • Projekt i kolor. Płyty indukcyjne występują nie tylko w kolorze czarnym, więc jeśli masz jasne urządzenia kuchenne a cała kuchnia urządzona jest w delikatnych kolorach, możesz spokojnie zdecydować się na jaśniejszą płytę indukcyjną w białym lub szarym kolorze.
  • Wymiary płyty indukcyjnej. Strefa gotowania jest zasadniczo dostosowana do wielkości powierzchni dna garnka i pojemnika, lecz należy wziąć pod uwagę wymiary całej płyty indukcyjnej, aby nie zajęła Ci zbyt dużo miejsca, a jednocześnie była wystarczająca do gotowania. Każda gospodyni ma swoje własne wymagania w odniesieniu do możliwości przestrzennych kuchni i szafek kuchennych.
  • Funkcje płyty indukcyjnej. Bardzo przydatna jest pauza – płyta indukcyjna, na przykład, na trzy minuty przestanie grzać, lub będzie utrzymywac w cieple garnki, tak abyś mógł je pozostawić i w tym czasie odbiec otworzyć drzwi gościom lub wykonać krótką rozmowę telefoniczną, przy czym jedzenie się nie przypali ani nie wykipi. Docenisz również szybsze nagrzewanie – woda wrze w 5 minut, a następnie zasilanie zostanie automatycznie zmniejszone. Oczywistością jest blokada rodzicielska.
  • Cena i marka. Cena zwykle zależy od marki. Trzeba zaufać sprawdzonym markom, które już od dawna są obecne na rynku, dzięki czemu nabyły odpowiednie doświadczenie i są w stanie zaoferować więcej. Na przykład firma Siemens zapewnia kontrolę czujnika, płyta indukcyjna jest także w stanie automatycznie rozpoznać rozmiar kubków, różnych garnków oraz pojemników, patelnii i naczyń do gotowania, więc gotowanie faktycznie nie jest problem.
  • Inspiruj się przy zakupie. Nasz ranking / test płyt indukcyjnych pomoże Ci zorientować się na rynku i wybrać ten najlepszy produkt.

Jakie są główne zalety płyt indukcyjnych?

  • Są one ekonomiczne. Płyty indukcyjne zużywają o 40% mniej energii niż kuchanki na gaz i około 30% mniej energii niż kuchenki żeliwne.
  • Bezpieczeństwo. Płyty indukcyjne nie pozostają gorące- stygną po około 6 minutach od zastosowania. W przypadku kuchenki gazowej jest to okolo 16 minut, a z ceramiki szklanej, aż do 24 minut.
  • Szybkość ogrzewania. Płyta indukcyjna jest szybko podgrzewana.
  • Doskonała kontrola temperatury. Temperaturę można również regulować z dokładnością do 1 °C, podczas gdy zmiana temperatury jest szybko zauważalna.
  • Wyciekające płyny nie przypalą się. Płytę łatwo wyczyścisz suchą szmatką.

Czy mogę łączyć różne rodzaje?

Tak. Możesz mieć na jednej płycie palnik gazowy i indukcyjny, dzięki czemu można gotować, nawet podczas przerwy w dostawie energi elektrycznej.

Potrzebuję specjalnych naczyń?

Tak. Na płycie indukcyjnej należy używać tylko naczyń z indukcyjnym dnem, inne nie będą działać. Są one ogólnie dostępne, w przystępnych cenach, w wielu sklepach.


Tanie płyty indukcyjne już od 732 zł

Pomógł Ci nasz test / ranking płyt indukcyjnych? Tak? W takim razie bardzo się ucieszymy jeśli napiszesz nam recenzję, opinię czy ocenę zakupionego przez Ciebie produktu w dolnej części, w sekcji komentarze. Pomożesz w ten sposób również innym wybrać najlepsze płyty indukcyjne dla ich potrzeb. Może właśnie Twoja opinia będzie tym, co przekona kogoś do zakupu.

Nasza strona internetowa poszukuje także pod względem: dobre płyty indukcyjne.

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.