Test / ranking kuchenek mikrofalowych

Mikrofalówka z grillem Clatronic MWG775H Kuchenka mikrofalowa stała się integralną częścią kuchni, nie tylko z powodu szybkiego podgrzewania żywności, ale także dzięki innym funkcjom, które może zaoferować gospodarstwom domowym. Oprócz tego, że potrafi rozmrażać produkty spożywcze może grillować, piec lub gotować na parze. Istnieje kilka predefiniowanych programów, a najlepsze kuchenki mikrofalowe czyszczą się same poprzez wygodną funkcją samooczyszczania.

Abyś lepiej mógł zorientować się w bogatej ofercie producentów przeczytaj nasz przejrzysty test / ranking kuchenek mikrofalowych, który dotarczy Ci aktualnych informacji o najlepszych mikrofalówkach. Test jest stale aktualizowany, ponieważ oferta stale się zmienia, a na rynku pojawiają się nowe mikrofalówki z bardziej zaawansowanymi funkcjami i opcjami.

Najlepsze kuchenki mikrofalowe są obecnie lepsze niż poprzednie – wykorzystują już nawet parę, oferują gospodyniom domowym możliwość grillowania, co daje oszczędność miejsca, a Ty nie potrzebujesz osobnego grilla, jak również przygotują posiłek w przyjazny sposób, dzięki któremu w pokarmach zostaną zachowane wszelkie minerały , witaminy i inne substancje prozdrowotne.

Pomógł Ci ten test... - Udostępnij go swoim znajomym
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Test / ranking kuchenek mikrofalowych – TOP 6

 Nazwa modeluOcenaCena od 
1.Samsung MS23F301TAS
381 złCzytaj recenzje
2.Candy EGO-G 25D
449 złCzytaj recenzje
3.Whirlpool JT 479
1 349 złCzytaj recenzje
4.Gorenje MO 17
369 złCzytaj recenzje
5.Amica AMG17M70V
271 złCzytaj recenzje
6.Zelmer ZMW3002X
259 złCzytaj recenzje

Pokaż całą ofertę kuchenek mikrofalowych


Jak wybrać najlepszą kuchenkę mikrofalową?

  • Moc mikrofalówki. Kuchenka powinna mieć wydajność co najmniej 800 W, a na pewno nie mniejszą.
  • Wykorzystanie mikrofalówki w domu. Jak masz zamiar korzystać z kuchenki mikrofalowej? Potrzebujesz po prostu rozmrażać i podgrzewać jedzenie , czy przygotowywać różne rodzaje pożywienia? Przygotuj się do własnych wymagań aby niepotrzebnie dodatkowo nie płacić za coś, co nie jest Ci potrzebne i odwrotnie – możesz niepotrzebnie dopłacać za funkcje, które pomogą Ci ułatwić życie w kuchni.
  • Sposób otwierania drzwi. Nie jest to bez znaczenia, czy drzwi są otwierane czy odchylone na bok. Wokół drzwi potrzebujesz miejsca by nimi manewrować. Z tego względu zastanów się gdzie będzie miała miejsce Twoja nowe mikrofalówka.
  • Czyszczenie kuchenki mikrofalowej. Nowoczesne kuchenki mikrofalowe wyczyszczą się same przy użyciu pary, więc nie będziesz potrzebować żadnych środków czyszczących i godziny na to, aby dokładnie wyczyścić wysuszone jedzenie. Jeśli nie chcesz płacić dodatkowo za takie funkcje, kup kuchenkę mikrofalową z możliwie najprostszym wnętrzem.
  • Wielkość i rozmiar kuchenki mikrofalowej. Klasyczny talerz ma średnicę około 28 cm, większe mikrofalówki oferują również 35 cm. Mikrofalowki zdolne piec, gotować lub grillować potrawy są również na ogół większe, aby manipulowanie naczyniami i jedzeniem było prostsze. Dlatego też wybieraj mikrofalowkę według swoich oczekiwań; jeśli chcesz przygotować pizze jest oczywiste, że potrzebujesz większej średnicy talerza w kuchence mikrofalowej. Mikrofalówki stosowane zamiast tradycyjnych pieców zwykle mają objętość około 40-46 litrów (jeśli masz w kuchni wystarczająco dużo miejsca kup jak największą objętość).
  • Inspiruj się przy zakupie. Nasz ranking / test kuchenek mikrofalowych pomoże Ci zorientować się na rynku i wybrać ten najlepszy produkt.

Jaka jest różnica między wbudowanymi i wolnostojącymi kuchenkami mikrofalowymi?

Wolnostojąca kuchenka mikrofalowa wydaje się być o kilka centymetrów większa i trzeba znaleźć dla niej miejsce. Wbudowana jest zwykle dopasowana do reszty sprzętów nie odstaje gdzieś na dodatkowej półce lub blacie. Pod względem funkcji, żadna z nich nie będzie oferować więcej – funkcje są takie same, czy jest to wolnostojąca czy wbudowana mikrofalówka.

Jakie cechy posiadają kuchenki mikrofalowe?

Kuchenka mikrofalowa obecnie może całkowicie zastąpić konwencjonalny piekarnik, może sama oczyścić się z tłuszczu i innych zanieczyszczeń, jak również ugriluje chrupiące mięsko, które nie będzie suche. Zależy to tylko od Ciebie ile chcesz zainwestować w nową kuchenkę mikrofalową i czego będziesz od niej oczekiwać.

  • Specjalne programy – mikrofalówka na przykład rozpuści czekoladę, tak że masz szybko gotowy lukier, na przykład, do deserów.
  • Grill – najczęstsza funkcja mikrofalówek już w klasie średniej. Do grilowania używa się grila ceramicznego lub spirali. Spirala ma na ogół słabsze wyniki na przykład przy grilowaniu mięsa, grill ceramiczny jest poszukiwany, ponieważ ceramika jest szybko podgrzewana i ekspresowo przygotuje ciepłe śniadania lub szybkie dania z mięsa.
  • Przegrzanie – kuchenka mikrofalowa podgrzewa się z wyprzedzeniem, dzięki czemu można przygotować deser już w nagrzanym piekarniku.
  • Gorące powietrze – mikrofalówki dysponują również gorącym powietrzem, którego użyjesz na przykład podczas przygotowywania babeczek lub deserów.
  • Crips – funkcja pieczenia na chrupiąco, na przykład kurczak jest cudownie chrupiący na powierzchni.
  • Gotowanie na parze – mikrofalówka może gotować w parze, utrzymując w ten sposób maksimum witamin i innych substancji w potrawie.
  • Czujniki – zapewnią właściwą temperaturę żywności, więc nigdy nie przypalisz jedzenia.
  • Samooczyszczenie – niektóre marki wprowadzają na rynek mikrofalówki wyposażone w funkcje samooczyszczenia, które odbywa się przy użyciu pary wodnej bez detergentu. Do niektórych mikrofalówek można wstawić na przykład brytfany wypełnione wodą, a mikrofalówka oczyści się parą.

Czy przygotowanie posiłków w kuchence mikrofalowej różni się od tradycyjnego?

W kuchence mikrofalowej, można szybko, łatwo i zdrowo przygotować wiele różnych potraw bez ograniczeń, zwłaszcza jeżeli kupiłeś kuchenkę mikrofalową, która jest w stanie w pełni zastąpić tradycyjny piekarnik. Potrzebujesz jednak garnków i naczyń nadających się do kuchenek mikrofalowych. Niektóre marki załączają do mikrofalówek poręczne książki kucharskie z przepisami na kilka dań.

Czy kuchenka mikrofalowa oszczędza energię?

Tak. Ciepło nie jest tracone, jest efektywnie wykorzystywane, a czas gotowania jest znacznie zmniejszony w porównaniu do tradycyjnych metod gotowania.

Mikrofalowka szkodzi potrawom? Kuchenka mikrofalowa jest szkodliwa?

Mikrofale nie są szkodliwe i ogrzewana w nich żywności nie jest szkodliwa. Nowoczesna kuchenka mikrofalowa pracuje z mikrofalami, które zachowują wszystkie wartości odżywcze żywności, w tym minerały i witaminy. Smak potrawy gotowanej w ten sposób jest lepszy, a czas realizacji znacznie krótszy.


Tanie kuchenki mikrofalowe już od 199 zł

Pomógł Ci nasz test / ranking kuchenek mikrofalowych? Tak? W takim razie bardzo się ucieszymy jeśli napiszesz nam recenzję, opinię czy ocenę zakupionego przez Ciebie produktu w dolnej części, w sekcji komentarze. Pomożesz w ten sposób również innym wybrać najlepsze kuchenki mikrofalowe dla ich potrzeb. Może właśnie Twoja opinia będzie tym, co przekona kogoś do zakupu.

Nasza strona internetowa poszukuje także pod względem: kuchenki mikrofalowe opinie, jaka mikrofalówka, dobra mikrofalówka.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.