Ranking kosy spalinowe (test 2018)

kosa spalinowa SMART BC 43 Wielu ogrodników chwali współpracę z wycinarką krzaków, ponieważ najlepsze kosy spalinowe poradzą sobie z obróbką trudnego terenu, z wysoką trawą, edycją zaniedbanej ziemi a te najlepsze poradzą sobie z przecięciem pni słabszych drzew. Jest to więc bardzo przydatna rzecz, która jest łatwa w przechowywaniu, nawet gdzieś w pomieszczeniu gospodarczym lub w piwnicy – nie zajmują dużo miejsca.

Prawidłowy wybór nie zawsze jest łatwy, więc stworzyliśmy przejrzysty, regularnie aktualizowany ranking kosy spalinowe. Zawsze więc masz świeży ranking najlepszych modeli na rynku. Test wycinarek krzaków jest oparty na wynikach różnych badań uzyskanych z renomowanych firm badawczych, a także bierze pod uwagę opinie ekspertów w tej dziedzinie. Ranking jest tylko podsumowaniem wiedzy.

Przy zakupie zwróć uwagę na cenę, bo tanie kosy spalinowe według, wielu ogrodników – szybko się przegrzewają, charakteryzują się wysokim zużyciem, słabą wydajnością lub problematycznym startem. “Nie jesteśmy tak bogaci, abyśmy mogli kupować tanie rzeczy” w przypadku wycinarek krzaków jest podwójnie prawdziwe. Pomyśl także o wielkości ziemi, terenie i częstotliwości napraw.

Pomógł Ci ten test... - Udostępnij go swoim znajomym
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Test / ranking kosy spalinowe 2018 – TOP 6

 Nazwa modeluOcenaCena od 
1.MTD SMART BC 43
(5 / 5)538,00 złCzytaj recenzje
2.Einhell GE-BC 43 AS
(5 / 5)995,00 złCzytaj recenzje
3.McCulloch B28 PS
(4,9 / 5)729,00 złCzytaj recenzje
4.Alko BC 4535 II-S Premium
(4,8 / 5)777,00 złCzytaj recenzje
5.VEGA kosa spalinowa BC430PRO
(4,7 / 5)675,00 złCzytaj recenzje
6.Hecht 145
(4,7 / 5)699,00 złCzytaj recenzje
7.Fieldmann FZS 3020-B
(4,5 / 5)429,00 złCzytaj recenzje

Pokaż całą ofertę kosy spalinowe


Jak wybrać najlepszą kosa spalinowa?

 • Silnik napędowy kosy spalinowe. Przy zasilaniu elektrycznym ograniczać Cię będzie długośc kabla, odpowiednio możliwość przedłużacza, ale z drugiej strony, są mniej hałaśliwe. Akumulatorowe są droższe, ale do ich działania nie potrzebujesz benzyny. Wycinarki krzaków na benzynę są potężne, nie trzeba ich ładować i nie musisz martwić się o zasięg kabla; konieczne jest jednak, by benzyna była pod ręką.
 • Wydajność kosy spalinowe. Im wyższa wydajność, zespół będzie pracować szybciej i wygodniej.
  – Lżejsze kosy mają moc odn0,65 kW do 1 kW – są mniej wydajne są, wystarczające dla mniejszych i mniej wymagających ogrodów.
  – Średnia moc waha się od 1 kW do około 2,3 kW – przydadzą się w uprawach zarośniętych lub w mniej dostępnym terenie.
  – Profesjonalne kosy spalinowe mają wydajność około 3kW – poradzą sobie w każdym terenie, niezależnie od ich wielkości.
 • Podkładki zębate. kosy spalinowe tarczowe mogą mieć zęby:
  – 3-4 zęby są odpowiednie do obróbki trawy i drobnych krzewów,
  – 8 zębów użyjesz przy edycji krzewów, suchej, starej trawy,
  – 22 zęby poradzą sobie z pniami mniejszych drzew.
 • Silnik. Do dorywczych prac, wokół małego ogrodu jest wystarczająca objętość około 25 cm3. Często pracujący w ogrodzie lub przy większch gruntach wymagają pojemności silnika o 37-50 cm3. Zależy to od Ciebie, jak ocenisz swoje potrzeby.
 • Dwu lub czterosuwowy silnik. Czterosuwowy wydaje się być bardziej cichy dla ludzkich uszu, ale różnica z dwusuwowych jest minimalna (zazwyczaj różniły się tylko o 5 decybeli). W rzeczywistości ich dźwięk jest tylko przyjemniejszy, nie są znacznie cichsze. Wadą bardziej skomplikowanej konstrukcji może być trudniejsze utrzymanie i naprawy. Dwusuwowe mają wyraźniejszy dźwięk, ale są łatwiejsze do utrzymania, ponieważ nie ma konieczności rozwiązywania skomplikowanych zaworów lub skomplikowanych struktur.
 • Inspiruj się przy zakupie. Nasz ranking / test wycinarek krzaków pomoże Ci zorientować się na rynku i wybrać ten najlepszy produkt.

Jakie są główne zalety kosy spalinowe?

Jak sama nazwa mówi, są one przeznaczone do przycinania krzewów, wysokich traw i różne drzewostanów. Skoszą roślinność wokół ogrodzenia, schodów i krzewów ozdobnych bez uszkodzenia. Są idealne, jeśli trzeba kosić trawę na siano.

Jakie występują rodzaje wycinarek krzaków?

Profesjonalne wycinarki nadają się do codziennego użytku również na dużych powierzchniach. Mogą poradzić sobie z grubymi krzewami lub trudnym terenie.

Rolnicze wycinarki nadają się w zasadzie we wszystkich ogrodach, spełniają one wymogi również wymagających ogrodników.

Hobbystyczne wycinarki są zaprojektowane tak, aby dostosować się dosporadycznej uprawy ziemi, idealne do mniejszych ogrodów.


Tanie wycinarki krzaków już od 329 zł

Pomógł Ci nasz test / ranking kosy spalinowe? Tak? W takim razie bardzo się ucieszymy jeśli napiszesz nam recenzję, opinię czy ocenę zakupionego przez Ciebie produktu w dolnej części, w sekcji komentarze. Pomożesz w ten sposób również innym wybrać najlepsze kosy spalinowe dla ich potrzeb. Może właśnie Twoja opinia będzie tym, co przekona kogoś do zakupu.

Nasza strona internetowa poszukuje także pod względem: kosy spalinowe opinie, jaka kosa spalinowa kupić.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.