Witamy na naszej stronie www.testjakosci.pl, gdzie przygotowujemy kolejne, nowe testy jakościowe dla produktów konsumenckich, które regularnie aktualizujemy. Naszym celem jest dostarczanie czytelnikom aktualnych informacji, pomoc w zakupie bardzo wysokiej jakości produktów i inspirowanie przy wyborze. Znajdziesz tu informacje na temat urządzeń AGD I RTV, sprzętów i akcesoriów sportowych, elektroniki, kosmetyków, ale także na temat różnych narzędzi aż do rad przy wyborze opon do Twojego samochodu.

Jak zestawiamy rankingi?

Modele produktów z naszych ocen nie są testowane przez nas. Rankingi są opracowywane na podstawie badań renomowanych organizacji (Dtest, Testberichte, etc.), ocen specjalistów w danej dziedzinie (informacje zaczerpnięte z profesjonalnych blogów, czasopism, itp.), a także z uwzględnieniem opinni samych konsumentów (szukamy dla Ciebie na przykład ocen klientów duży sklepów).

Wszystkie informacje zbieramy, a następnie analizujemy je w zależności od ważności. Wreszcie, te modele, które są najczęściej badane i oceniane na najwyższym poziomie zamieszczamy w naszych testach.

Konkretne produkty możemy śmiało polecić na podstawie średniej oceny z kilku wiarygodnych źródeł Polska, Czechy, Niemcy, Słowacja. Wyniki zapisywane są starannie, aby natychmiast uzyskać najważniejsze informacje na pierwszy rzut oka. Uwazamy, że zbyteczne jest umieszczanie opisów parametrów produktu, gdyż informacje te można znaleźć na wielu innych stronach.

My wolimy dodawać instrukcje do tego jak kupować produkty, na jakie pytania trzeba odpowiedzieć jako konsument i jak w końcu wybrać najlepszy produkt według własnych kryteriów.

Co u nas na pewno znajdziecie?

  • Przejrzyste testy urządzeń, narzędzi i innych produktów.
  • Ocena produktów na podstawie obiektywnych poglądów.
  • Orientacyjne ceny produktów.
  • Instrukcje i przydatne rady przy wyborze poszczególnych produktów.
  • Dyskusje i recenzje odwiedzających.
  • Zalecenia przy zakupie produktów w certyfikowanym sklepie internetowym.
  • Inspiracje.
  • Inne cenne informacje, które niezawodnie doprowadzą Cię do spokojnych zakupów.

Wesprzyj nas

Podoba Ci się nasza praca? Chcesz wesprzeć naszą redakcję?

Podziel się w prosty sposób testami z przyjaciółmi za pomocą portali społecznościowych, wyślij link e-mailem lub po prostu opowiedz o nas, na przykład swojej rodzinie lub znajomym w pracy.

Dziękujemy!
Redakcja testkvality.eu

TestJakosci.pl